HTML

blog

Gyere, és játssz velünk minden hónap utolsó hétfőjén 17.30-tól 20.00-ig a Németh László Általános Iskolában (VIII., Német utca 13.)

Címkék

Athén (2) átigazolás (1) Ausztria (1) Bajnokok Ligája (1) bajnokság (5) Bátor Tábor (1) Baumfalkencup (2) Bécs (21) bemutató (1) búcsúztató (1) Budapest Subbuteo (147) Budapest Sububteo (1) Club Aliga (1) Copa America (1) családi nap (1) csapatbajnokság (1) csapatverseny (1) Csehország (1) Dragon League (3) Drogerie Markt (1) Dunakanyar Kupa (3) Dunavarsány (1) Duna Tv (1) Ebreichsdorf (3) edéts (1) edtés (1) edzé (1) edzés (302) Elancourt (1) Európa-liga (1) év játékosa (2) Ferencváros (1) festés (1) Focifesztivál (1) focivébé (6) forgatás (1) fotók (2) Fradi (1) Franciaország (1) FTC (1) futballtorna (1) futmesa (1) gála (1) gombfoci (1) gombfociverseny (1) Görögország (1) Groupama Aréna (4) Groupama Arena (1) házibajnokság (4) Hungarian Open (1) idegenlégió (1) játék (1) jótékonyság (1) kapus (1) KockaCsoki (11) KockaPont Közösségi Tér (12) Kréta (1) Magyar Kupa (1) Magyar kupa (3) magyar ranglista (1) magyar válogatott (5) Mattersburg (6) Mezőberény (4) Milánó (1) Mödling (2) Múzeumok Éjszakája (5) Nagy Sportágválasztó (5) Németország (1) olasz (1) Olaszország (1) Olimpia Club Subbuteo (1) országos bajnokság (7) osztrák csapatbajnokság (2) Pasquale Carrassi (1) Phoenix TSC (1) Prága (7) Puskás Ferenc Stadion (1) reklám (1) rendezvény (1) Róma (2) Royal Flash Cup (9) Santa Claus Cup (1) sateliite (1) Sopron (6) sportnap (1) statisztika (6) subbuteo (9) subbuteoshop.hu (1) Subbuteosuli (14) Sven Schilling (1) szétlövés (4) Szombathely (4) Szüerro Tánciskola (23) születésnap (7) tévé (2) tévéfelvétel (1) TFKN Dragon (3) TFKN Dragons (10) Top 50 (1) Traiskirchen (8) TSC Phoenix (2) TV13 (1) újság (1) Vác (1) Vácduka (1) válogatott (1) vébékvalifikáció (2) végeredmény (11) verseny (64) videó (8) videoklip (2) világbajnokság (2) Világcsücsök (4) VilágCsücsök (233) világranglista (15) visszatekintés (8) WASPA (22) WASPA World Cup (2) Címkefelhő

Friend

Friends

2017.10.05. 16:42 Cozy

Magabiztosan tört az élre a bajnok

Baross Zoltán és Mácsik Áron is megkezdte bajnoki szereplését, Csibor László három győzelmével átvette a vezetés a tabellán, Szathmáry Károly pedig megszerezte első pontját a Budapest Subbuteo klub házi bajnokságában. Néhány meccsről bővebb tudósítás is olvasható.

dsc02849.JPG

dsc02850.JPG

Székely Miklós játékvezető keze az órán, kezdődhet a rangadó!

dsc02852.JPG

Igazi taktikai csatát hozott a két kiváló játékos mérkőzése (Csibor László-Baross Zoltán 1-0)

dsc02855.JPG

A nap zárómeccsén Csibor László nem adott esélyt ellenfelének (Mácsik Áron-Csibor László 0-3)

AZ EREDMÉNYEK

Bajnoki mérkőzések
Baross Gábor-Mácsik Áron 3-0 (3-0)
Nehezen lendültek bele a fiúk a meccsbe, majd az első nagyobb helyzet Mácsik Áron előtt adódott, ám ellenfele kapusa nagy bravúrral védett. Baross Gábor mintha magára talált volna ettől az akciótól, mert egyre-másra vezette a támadásait, amelyek góllá értek, olyannyira, hogy az első félidő végén már háromgólos előnyre sikerült szert tennie.
A második játékrészben elmaradt a gólszüret, mivel a sok apró hiba miatt a támadásbefejezésekbe hibák csúsztak, így a második félidő nagy részében a kapusoknak nem sok dolga akadt.

Baross Zoltán-Székely Miklós 0-0
Csibor László-Baross Zoltán 1-0 (0-0)

Mácsik Áron-Szathmáry Károly 1-1 (1-0)
A két játékos mintha tartott volna a másiktól, igyekeztek keveset kinyílni hátul, és óvatosan vezették a támadásaikat. Mácsik Áron némileg kezdeményezőbb volt, ám figyelnie kellett Szathmáry Károly fegyverére, a gyorsan előregurított labdára való villámgyors kapura lövésre.
Áronnak még a félidő vége előtt sikerült megszereznie a vezetést, és a második félidei játékot látva úgy tűnt, ezt sikerült is megőriznie, mivel Szathmáry Károly támadásvezetései kevésbé voltak gördülékenyek. Persze lehet, hogy csak a megfelelő pillanatot várta, amikor egy gyors kontrával lecsaphat, ahogy azt tette is a mérkőzés vége felé. Az 1-1-es állás után mintha mindkét játékos megelégedett volna az egy ponttal, ami azt jelenti, hogy mindketten megszerezték első pontjukat a bajnokság során.

Baross Zoltán-Mácsik Áron 2-2 (1-1)
Mindkét játékos zsinórban harmadik meccsét játszotta az edzésnap során, és a nagy kérdés az volt, hogy vajon ki mennyire fáradt el ezeken az összecsapásokon. Hogy izgalmas meccs lesz, azt az elmúlt bajnokság eredménye vetítette előre, legutóbb ugyanis az első mérkőzésen Baross Zoltán nyert 3-2-re, míg a másodikon Mácsik Áron örülhetett a 2-1-es sikernek.
A játékvezetői szempontból elég nehéz találkozón Baross Zoltán szerezte meg a vezetést, és úgy tűnt, hogy sikerül is megőriznie az előnyét, ám Áron még az első játékrészben kiegyenlített, sőt a másodikban fordítani tudott!
Zoli szemmel láthatóan rákapcsolt, hogy egyenlíteni tudjon, ám a támadásaiba nagyon sok hiba csúszott. Mácsik Áron derekasan állta a rohamokat, mindaddig, amíg egy gólhatárvonalon belüli szituációban a kapusával próbált menteni, csakhogy közben ellenfele játékosát is megrúgta. A jogos szabadrúgást Baross Zoltán könnyedén belőtte, már csak azért is, mivel a szabályok szerint az ellenfél szabadrúgásakor nem vihető vissza a kapus, így az üres kapura lőhetett.

Szathmáry Károly-Csibor László 0-2 (0-1)

Mácsik Áron-Csibor László 0-3 (0-3)
A két játékost nem zavarta a játékvezetők közötti kavarodás, mivel Szathmáry Károly volt a kisorsolt bíró, ám végül Baross Gábor vezette le a mérkőzést. Csibor László hozta a szokott, magabiztos játékát, ami ellen Mácsik Áronnak nem volt ellenszere.
Laci már az első félidőben háromgólos előnyre tett szert, így csupán formalitás volt a második játékrész, amelyben a színvonal is esett, látszott, hogy mindkét játékos elfáradt az edzésnap végére. Csibor László próbálkozott újabb gólszerzéssel, ám ezúttal próbálkozásait nem koronázta siker, míg Áron a ritka alkalmakkor, amikor eljutott ellenfele kapujáig, nem tudta kihasználni a kínálkozó lehetőségeket.

1. Csibor László 5 5 - - 18-1 15
2. Baross Gábor 4 4 - - 13-4 12
3. Székely Miklós 5 2 1 2 5-4 7
4. Naszádi András 3 1 - 2 4-12 3
5. Baross Zoltán 3 - 2 1 2-3 2
6. Mácsik Áron 4 - 2 2 3-9 2
7. Szathmáry Károly 3 - 1 2 5-8 1
8. Száki Adrián - - - - 0-0 0