A kiváló osztrák világbajnoki résztvevő, Lukas Eppensteiner nyerte a két ország öt klubjának tizenöt versenyzőjét felvonultató VI. budapesti WASPA-tornát, amelyen volt két apa-fia meccs, több hosszabbítás, illetve előfordult, hogy csak a szétlövések döntöttek a továbbjutás sorsáról.
A fiatal vébérésztvevő, Daniel Vranovitz támadást vezet (Mathias Eppensteiner-Daniel Vranovitz 0-0)
Baross Zoltán bravúros pontszerzése a verseny elején (Baross Zoltán-Hicz András 1-1)
Csibor László jó formában kezdte a tornát (Bobák László-Csibor László 0-2)
Apa és fia egymás ellen I. (Thomas Eppensteiner-Lukas Eppensteiner 1-2)
Apa és fia egymás ellen II.(Marios Strommer-Alfred Strommer 1-1)
Alfred Stormmer és Baross Gábor között ez a szétlövés döntött a csoportból való továbbjutásról. A verseny érdekessége, hogy a kilencedik helyen végzett Baross Gábor volt az egyetlen a résztvevők közül, aki a rendes játékidőt tekintve nem szenvedett vereséget
Az ugyancsak vébérésztvevő Lukas Eppensteiner könnyedén sétált be az elődöntőbe (Lukas Eppensteiner-Mathias Eppensteiner 4-1)
Az első versenyén szereplő Bognár Attila kiválóan helytállt a alsó ági mérkőzésen (Thomas Eppensteiner-Bognár Attila 3-0)
Csibor László legyőzi a Strommer családot I. (Alfred Strommer-Csibor László 0-0, szétlövéssel: 1-2)
Bobák László jó játékkal szerezte meg a győzelmet Laska Csaba ellen (Bobák László-Laska Csaba 2-0)
Fiatal tehetségek meccse az 5-8. helyért (Daniel Vranovitz-Adam Kraus 0-1)
Nagy küzdelmet hozott a találkozó, amely csupán szétlövéssel dőlt el (Bognár Attila-Laska Csaba 0-0, szétlövéssel 0-1)
Csupán egy gól döntött az izgalmas elődöntőn (Lukas Eppensteiner-Csibor László 1-0)
Csibor László legyőzi a Strommer családot II., és ezzel megszerezi a harmadik helyet (Alfred Strommer-Csibor László 0-0, szétlövéssel: 1-2)
A két létra között ott figyel a kamera, amely rögzítette a verseny fináléját (Hicz András-Lukas Eppensteiner 2-3)
A döntőben Lukas Eppensteiner már 3-0-ra is vezetett, és nem sokon múlt az egyenlítés (Hicz András-Lukas Eppensteiner 2-3)
Alfred Strommer kiváló játékvezetése mellett zajlott a döntő (Hicz András-Lukas Eppensteiner 2-3)
A VI. budapesti WASPA-torna 15. helyezettje Száki Adrián
A VI. budapesti WASPA-torna 14. helyezettje Bognár Attila
A VI. budapesti WASPA-torna 13. helyezettje Laska Csaba
A VI. budapesti WASPA-torna 12. helyezettje Bobák László
A VI. budapesti WASPA-torna 11. helyezettje Thomas Eppensteiner
A VI. budapesti WASPA-torna 10. helyezettje Baross Zoltán
A VI. budapesti WASPA-torna 9. helyezettje Baross Gábor
A VI. budapesti WASPA-torna 8. helyezettje Mathias Eppensteiner
A VI. budapesti WASPA-torna 7. helyezettje Daniel Vranovitz
A VI. budapesti WASPA-torna 6. helyezettje Marios Strommer
A VI. budapesti WASPA-torna 5. helyezettje Adam Kraus
A VI. budapesti WASPA-torna 4. helyezettje Alfred Strommer
A VI. budapesti WASPA-torna 3. helyezettje Csibor László
A VI. budapesti WASPA-torna 2. helyezettje Hicz András
A VI. budapesti WASPA-torna győztese Lukas Eppensteiner
A boldog győztes
Az ezüst- és az aranyérmes: Hicz András és Lukas Eppensteiner
Eredményböngésző I.
Eredményböngésző II.
AZ EREDMÉNYEK
A csoport
Mathias Eppensteiner-Daniel Vranovitz 0-0
Bognár Attila-Száki Adrián 0-2
Száki Adrián-Daniel Vranovitz 1-2
Mathias Eppensteiner-Bognár Attila 6-0
Daniel Vranovitz-Bognár Attila 3-0
Száki Adrián-Mathias Eppensteiner 1-1
1. | Daniel Vranovitz | 3 | 2 | 1 | - | 5-1 | 7 |
2. | Mathias Eppensteiner | 3 | 1 | 2 | - | 7-1 | 5 |
3. | Száki Adrián | 3 | 1 | 1 | 1 | 4-3 | 4 |
4. | Bognár Attila | 3 | - | - | 3 | 0-11 | 0 |
B csoport
Bobák László-Csibor László 0-2
Csibor László-Adam Kraus 0-0
Adam Kraus-Bobák László 4-0
1. | Adam Kraus | 2 | 1 | 1 | - | 4-0 | 4 |
2. | Csibor László | 2 | 1 | 1 | - | 2-0 | 4 |
3. | Bobák László | 2 | - | - | 2 | 0-6 | 0 |
C csoport
Thomas Eppensteiner-Lukas Eppensteiner 1-2
Baross Zoltán-Hicz András 1-1
Hicz András-Lukas Eppensteiner 3-1
Baross Zoltán-Thomas Eppensteiner 1-4
Lukas Eppensteiner-Baross Zoltán 2-0
Thomas Eppensteiner-Hicz András 4-4
1. | Lukas Eppensteiner | 3 | 2 | - | 1 | 5-4 | 6 |
2. | Hicz András | 3 | 1 | 2 | - | 8-6 | 5 |
3. | Thomas Eppensteiner | 3 | 1 | 1 | 1 | 9-7 | 4 |
4. | Baross Zoltán | 3 | - | 1 | 2 | 2-7 | 1 |
D csoport
Marios Strommer-Alfred Strommer 1-1
Baross Gábor-Laska Csaba 5-2
Laska Csaba-Marios Strommer 0-6
Alfred Strommer-Baross Gábor 0-0
Laska Csaba-Alfred Strommer 0-6
Marios Strommer-Baross Gábor 1-1
1. | Marios Strommer | 3 | 1 | 2 | - | 8-2 | 5 |
2. | Alfred Strommer | 3 | 1 | 2 | - | 7-1 | 5 |
Baross Gábor | 3 | 1 | 2 | - | 6-3 | 5 | |
4. | Laska Csaba | 3 | - | - | 3 | 2-17 | 0 |
A három ötpontos játékos egymás elleni eredményeit kiemeltük, ez alapján Marios Strommer gólkülönbsége 2-2, Alfred Strommeré és Baross Gáboré pedig 1-1 volt, ezért a két utóbbi szétlövéssel döntötte el a második hely sorsát. Szétlövéssel: Alfred Strommer-Baross Gábor 2-1
Negyeddöntő
Daniel Vranovitz- Hicz András 0-1
Adam Kraus-Alfred Strommer 0-1
Lukas Eppensteiner-Mathias Eppensteiner 4-1
Marios Strommer-Csibor László 1-1, hosszabbítás után: 0-1
Elődöntő
Hicz András-Alfred Strommer 3-2
Lukas Eppensteiner-Csibor László 1-0
A 3. helyért
Alfred Strommer-Csibor László 0-0, szétlövéssel: 1-2
DÖNTŐ
Hicz András-Lukas Eppensteiner 2-3
Alsó ág
Az 5-8. helyért
Daniel Vranovitz-Adam Kraus 0-1
Mathias Eppensteiner-Marios Strommer 0-0, szétlövéssel 3-4
A 7. helyért
Daniel Vranovitz-Mathias Eppensteiner szétlövéssel 3-2
(Időhiány miatt a teljes meccs helyett szétlövéssel döntötték el a 7. hely sorsát.)
Az 5. helyért
Adam Kraus-Marios Strommer 2-1
A 9–16. helyért
Száki Adrián-Baross Zoltán 0-1
Bobák László-Laska Csaba 2-0
Thomas Eppensteiner-Bognár Attila 3-0
Baross Gábor játék nélkül jutott tovább.
A 13-16. helyért
Száki Adrián-Laska Csaba 0-1
Bognár Attila játék nélkül jutott tovább.
A 15. helyért
Száki Adrián játék nélkül
A 13. helyért
Bognár Attila-Laska Csaba 0-0, szétlövéssel 0-1
A 9-12. helyért
Baross Zoltán-Bobák László 2-0
Thomas Eppensteiner-Baross Gábor 2-6
A 11. helyért
Bobák László-Thomas Eppensteiner 1-4
A 9. helyért
Baross Gábor-Baross Zoltán 2-0
A budapesti WASPA-torna végeredménye:
1. Lukas Eppensteiner (TFK Niederösterreich)
2. Hicz András (Mezőberény TFC)
3. Csibor László (Mezőberény TFC)
4. Alfred Strommer (TFC Wiener Neustadt)
5. Adam Kraus (TFC Wiener Neustadt)
6. Marios Strommer (TFC Wiener Neustadt)
7. Daniel Vranovitz (TSC Royal 78 Kaisermühlen)
8. Mathias Eppensteiner (TFK Niederösterreich)
9. Baross Gábor (TFK Niederösterreich)
10. Baross Zoltán (TFK Niederösterreich)
11. Thomas Eppensteiner (TFK Niederösterreich)
12. Bobák László (Budapest Subbuteo)
13. Laska Csaba (Budapest Subbuteo)
14. Bognár Attila (Budapest Subbuteo)
15. Száki Adrián (TFK Niederösterreich)
Ajánlott bejegyzések:
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.